U bevindt zich hier: Home > Waar kan ik een groep vinden?

Waar kan ik een groep vinden?

Intact heeft groepen in:

Winterswijk Rekken Zutphen Apeldoorn Almere Lelystad Dronten Goningen Hardenberg Zwolle Deventer Almelo Hengelo Enschede

Klik op de plaats voor de contactgegevens. Staat jouw woonplaats er niet bij en heb je belangstelling om een Intact lotgenotengroep te starten, mail dan naar info@intactzelfhulp.nl of bel 088 382 28 80

Overzicht contactgegevens groepen
De mobiele nummers hieronder zijn de nummers van de groepstelefoons. Meestal zal de groepsleider de telefoon in bezit hebben. Bel hem of haar bij voorbaat op 'normale tijden' ook kun je altijd mailen 

Intact Almelo
almelo@intactzelfhulp.nl
06 12 74 0 4 18

 

 

Intact Almere
almere@intactzelfhulp.nl
06 51 31 14 65

 

 

Intact Apeldoorn
apeldoorn@intactzelfhulp.nl
06 12 74 04 22

 

 

 

 

 

Intact Deventer
deventer@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 81

 

 

Intact Winterswijk
winterswijk@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 55

 

 

Intact Dronten/Harderwijk
dronten@intactzelfhulp.nl
06 10 17 95 63

 tijdelijk samen met groep Almere 

 

Intact Enschede
enschede@intactzelfhulp.nl
06 51 51 08 25

 

 

Intact Groningen
contact@intactgroningen.nl
06 10 17 96 47

 

 

Intact Hardenberg
hardenberg@intactzelfhulp.nl
T 06 10 17 96 68

 

 

Intact Hengelo
hengelo@intactzelfhulp.nl
06 10 17 97 10

 

 

Intact Rekken
rekken@intactzelfhulp.nl
T 06 57 99 22 74

 

 

Intact Zutphen
zutphen@intactzelfhulp.nl
06 10 17 93 73

 

 

Intact Zwolle
zwolle@intactzelfhulp.nl
06 83 90 52 32

 

 

 

Intact Lelystad
lelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60