U bevindt zich hier: Home > Zelfhulpgroepen > Waar kan ik een groep vinden?

Waar kan ik een groep vinden?

Intact heeft groepen in:

Winterswijk Rekken Zutphen Apeldoorn Almere Lelystad Dronten Groningen Hardenberg Zwolle Deventer Almelo Hengelo Enschede

Klik op de plaats voor de contactgegevens. Staat jouw woonplaats er niet bij en heb je belangstelling om een Intact lotgenotengroep te starten, mail dan naar info@intactzelfhulp.nl of bel 088 382 28 80

Overzicht contactgegevens groepen

De mobiele nummers hieronder zijn de nummers van de groepstelefoons. Meestal zal de groepsleider de telefoon in bezit hebben. Bel hem of haar bij voorbaat op 'normale tijden' ook kun je altijd mailen.

Plaats Contactgegevens
Almelo

almelo@intactzelfhulp.nl
06 12 74 0 4 18

Almere

almere@intactzelfhulp.nl
06 51 31 14 65

Apeldoorn

apeldoorn@intactzelfhulp.nl
06 12 74 04 22

Deventer

deventer@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 81

Dronten

dronten@intactzelfhulp.nl
06 10 17 95 63
Tijdelijk samengevoegd met Intact Almere:
almere@intactzelfhulp.nl
 
06 51 31 14 65  

Enschede

enschede@intactzelfhulp.nl
06 51 51 08 25

Groningen

contact@intactgroningen.nl
06 10 17 96 47
Is opgenomen in het aanbod van Verslavingszorg Noord Nederland (VNN) 

Hardenberg

hardenberg@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 68

Hengelo

hengelo@intactzelfhulp.nl
06 10 17 97 10

Lelystad

lelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60

Rekken

rekken@intactzelfhulp.nl
06 57 99 22 74

Winterswijk

winterswijk@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 55

Zutphen

zutphen@intactzelfhulp.nl
06 10 17 93 73

Zwolle

zwolle@intactzelfhulp.nl
06 83 90 52 32